Вулиця Соборності, перехрестя Гагаріна та Стрітенської, вулиця 23 вересня найнебезпечніші для пішоходів

11 січня 2021 0
Пішохідні перехрестя на вулиці Соборності, перетині Гагаріна та Стрітенської та на вулиці 23 вересня є найнебезпечнішими для пішоходів. Протягом 2020 року на кожному з них автівки тричі збивали людей.

Одне з найбільш найнебезпечніших для пішоходів перехресть – на вулиці Соборності.

За 2020 рік тут тричі автівки збивали пішоходів.

"А у нас взагалі немає жодного безпечного переходу, всі небезпечні. Я вважаю, що так. Бо, на жаль, водії не завжди дотримуються правил. Можна стояти доволі довго і ніхто тебе не пропустить", – розповіла полтавка Людмила.

"Якщо пішохідний перехід вказаний, то я гадаю водії мають дотримуватися правил дорожнього руху. Я, наприклад, завжди зупиняюся перед пішохідним переходом, йдуть люди чи ні. Якщо всього дотримуватися, то небезпеки не має", – сказав водій Вʼячеслав. Так само сталися три наїзди на пішоходів на перехресті вулиць Стрітенської та Гагаріна.

"Навіть коли стоїш на перехресті довго ніхто не зупиняється. Я тут ходжу щодня й бачила як діти переходять, то це страшно", – розказала полтавка Світлана Ільченко.

Жоден пішохідний перехід не дає сто відсоткової гарантії безпеки, говорить речник патрульної поліції.

"Необхідно дивитися як ліворуч, так і праворуч. У тому випадку, якщо пішохід не впевнений у своїй безпеці, то краще дочекатися поки автомобіль проїде і лише потім переходити проїжджою частиною", – розказав речник патрульної поліції Полтавської області Руслан Возниця.

"За 2020 рік у нас здійснено 124 наїзди на пішоходів. 26 осіб загинули, 99 пішоходів травмовані.

Це статистика Полтавської області", – розповів речник Національної поліції Полтавської області Юрій Сулаєв. Поліціянти наголошують, що з 2020 року в темну пору доби пішоходи мають вішати на одяг світловідбивальні елементи.

Олександра Шилова, Ярослав Журавльов, PTV Полтавське Телебачення