На Полтавщині суд оштрафував жінку, яка побила свою дитину

30 вересня 2021 0
Олена Кулага
Суд виніс вирок жінці, яка декілька разів вдарила свого малолітнього сина. Синці на тілі дитини виявили в дитячому садку.

Штраф у  розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 грн отримала жінка, яка побила свого сина. Відповідний вирок ухвалив Машівський районний суд Полтавської області. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як вказано в реєстрі, 23 квітня 2021 року обвинувачена перебувала вдома зі своєю малолітньою дитиною. Жінка розлютилася, що син бешкетує і вдарила його не менше десяти разів долонями та полотенцем. Удари припали на шию, грудну клітину, передпліччя, стегно, поперек, а також голову дитини. Садна та синці виявили через кілька днів у дитсадочку.

Обвинувачена пояснила, що вона самостійно виховує чотирьох малолітніх дітей. Того дня була розлючена і не розрахувала силу ударів. Вину у вчиненому визнала.

Дії жінки кваліфікували за  ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Їй призначили штраф у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 грн.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

фото: ye.ua