На Полтавщині продавчиню магазину оштрафували на 17000 грн за порушення правил карантину

27 лютого 2021 0
Тетяна Наказненко
У Полтавській області продавчиню магазину оштрафували на 17000 гривень за порушення правил щодо карантину людей.

17000 гривень штрафу призначив суддя Оржицького районного суду продавчині магазину, яка порушила правила карантину. Про це стало відомо з постанови, опублікованої в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з реєстром, 24 листопада 2020 року о 9:30 працівниця магазину-кафе "Колос" у приміщенні закладу була без спецодягу та захисних рукавичок. Перед вдяганням рукавичок руки не обробила антисептиком. У магазині було відсутнє місце для обробки рук спиртовмісним антисептиком, використані засоби індивідуального захисту (маски, рукавички) не дезінфікувалися, не було контейнера для зберігання засобів індивідуального захисту. Також в магазині-кафе на час перевірки були відсутні дезінфекційні засоби, вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів не проводилося, не було журналу проведення дезінфекційних робіт.

Таким чином продавчиня порушила Закони України "Про захист населення від інфекційних хвороб ", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", постанову Кабінету Міністрів України "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-19" та скоїла адмінправопорушення, передбачене ч. 1 ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На розгляд справи жінка не з`явилася, заявила письмове клопотання про відкладення розгляду справи через, що вона має намір укласти угоду з адвокатом для захисту своїх прав при розгляді справи.

Суд не задовольнив її клопотання, оскільки продавчиня отримала повістку 13 лютого 2021 року та мала достатньо часу для укладення угоди з адвокатом.

Також, окрім штрафу, жінка має сплатити на користь держави 454 грн судового збору.

Постанову можна оскаржити протягом десяти діб до Полтавського апеляційного суду.

фото: Національний банк України