У Полтавському лабораторному центрі виявили фінансові втрати на понад 340 тис. грн

01 квітня 2021 0
Під час ревізії “Полтавського обласного лабораторного центру” аудитори виявили фінансові втрати на понад 340 тис. грн.

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час ревізії “Полтавського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України” виявили фінансові втрати на 340,4 тис. грн.

Як повідомили на сайті Держаудитслужби в Полтавській області, адміністрація медичної установи коштом загального фонду провела видатки з оплати товарів, які були використані при наданні платних послуг, на суму 251,4 тис. грн.

Крім того, держаудитори виявили зайве перерахування податку на додану вартість при придбанні товарів, які звільнені від оподаткування та зайві витрати на заробітну плату. Мова йде про такі товари, як: медичні вироби, засоби індивідуального захисту, медичне обладнання.

У повідомленні йдеться про те, що до завершення ревізії відшкодували незаконні витрати на суму 321,4 тис. грн. Перевірку здійснили за період 2020 року.

За порушення законодавства з фінансових питань на трьох посадових осіб склали протоколи про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії передали до правоохоронних органів.