У Полтавській області рятувальники відбуксирували вантажівки, які частково перекрили рух автодорогою

02 лютого 2021 133 0
Тетяна Наказненко
Через ускладнення погодних умов, на Полтавщині рятувальникам довелося відбуксирувати кілька вантажівок, які частково перекрили рух автодорогою.

1 лютого близько 11:45 від патрульної поліції рятувальникам надійшло повідомлення про те, що на автошляху Київ - Дніпро в районі сіл Недогарки та Ялинці Кременчуцького району вантажні автомобілі частково  перекрили рух. Як повідомили у пресслужбі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, транспортні засоби не могли самостійно виїхати.

За допомогою автомобіля "УРАЛ" кременчуцькі рятувальники відбуксирували вантажівки та звільнили автодорогу для проїзду транспорту.

Крім цього, близько 22:00 працівники ДСНС відбуксирували зі снігового затору автомобіль швидкої допомоги у селі Харківці Лохвицького району. 

Загалом протягом 1 лютого підрозділи ДСНС 12 разів залучалися до ліквідації наслідків ускладнення погодних умов у Хорольському, Лохвицькому, Кременчуцькому, Полтавському, Шишацькому, Семенівському та Чорнухинському районах.

фото: пресслужба ГУ ДСНС у Полтавській області