Які перехрестя Полтави найнебезпечніші

25 листопада 2021 0
У Полтаві серед усіх перехресть три відрізняються від інших високою аварійністю. На двох перехрестях водії ігнорують заборонні знаки, через відсутність світлофорів, а на третьому виконують маневри на червоне світло світлофора.


Перехрестя вулиць Серьогіна та Комарова, Великорогізнянської та Героїв Крут, а також Європейської та Київського шосе є найбільш аварійними в місті. За поточний рік тут сталося понад 20 аварій. І це тільки ті, які зафіксували поліціянти.

"Будь-яка дорожньо-транспортна пригода стається внаслідок того, що водій порушує правила дорожнього руху. Він буде порушувати як дорожні знаки, так і заборонні сигнали світлофору", – розповіла речниця патрульної поліції області Наталія Костильова.

На перехресті вулиць Серьогіна та Комарова від початку року сталося 8 ДТП. Перетин вулиць не облаштований світлофором та не має пішохідного переходу.

"Це перехрестя є небезпечним, оскільки за останні пів року тут було понад три ДТП. Навіть було ДТП за участі працівників патрульної поліції", – сказав пішохід Володимир Дзюбенко.

"Я бачив коли тут автомобіль поліціянтів був збитий. Тому що не всі розуміють де тут головна, а де другорядна вулиця й інколи не пропускають одне одного", – розказав водій Олександр Травуцький.

"Одна смуга вужча за іншу і можливо водії не бачать один одного", – сказав пішохід Владислав.

На вулиці Великорогізнянській також немає світлофора. Водії через це часто не можуть зорієнтуватись в кого є перевага у русі.

"У мене тут донька нещодавно потрапила в аварію. Вона їхала по головній, а знаку "стоп" ніхто не дотримується тут. Чоловік так і не зупинився", – повідомила пішохід Галина.

"Воно небезпечне, тому що тут генно-патогенна зона. Тут розлом земної кори. Треба у геодезистів дізнатись", – сказав водій Володимир.

Своєю чергою перетин вулиць Європейської та Київського шосе мають і пішохідний перехід й світлофор, проте ДТП тут трапляються також часто. Водії найчастіше не дотримуються правил дорожнього руху та виконують маневри, перетинаючи подвійну суцільну смугу.

"Дуже складне і велике перехрестя. Тут однозначно щось потрібно більш зручне придумати для пішоходів", – розповів водій Геннадій.

"Як пішохід я бажав би, щоб тут був підземний перехід. З урахуванням кількості транспорту, це було б доцільно", – зазначив пішохід Борис.

Автоінструктор зазначив, що найчастіше аварії спричинені самими ж водіями або ж поганою оглядовістю дороги.

"Проблема перехресть Великорогізнянської та Героїв Крут, а також Серьогіна та Комарова в тому, що водії не реагують на знаки. Тобто тут потрібно встановлювати світлофори. А проблема перехрестя Європейської та Київського шосе в тому, що воно велике і через це водіям не вистачає часу виконати маневр", – сказав автоінструктор Євгеній Горяшко.

На перехресті вулиць Комарова та Серьогіна незабаром будуть встановлювати світлофор.

"Підрядник, який виконує роботи з виготовлення проєкту на даний час змінює документацію, яку він зробив. Тому що не було погоджено ні в патрульній поліції, ні експертним висновком", – прокоментував директор КП "Міськсвітло" Юрій Міщенко.

Стосовно ж перехрестя Великорогізнянської та Героїв Крут звернень від полтавців до комунальників не надходило. Тому поки регулювальників там не буде.