Світ йде в онлайн і це — цілком закономірний процес і пов'язаних з цим професій стає дедалі більше

15 травня 2021 42 0
На сьогодні трендовими вакансіями є  інтернет-маркетологи та SMM-спеціалісти


 Якщо про перших ми вже маємо уявлення, то термін Social Media Marketing викликає цілу низку питань. Розібратися у цьому нам допомогла  Альона Духіна, яка успішно працює на ринку SMM-послуг України та допомагає іншим у опануванні нових навичок та вмінь.


Хто ж такі «SMM-спеціалісти»?


  • Якщо просто, то це такі міні-маркетологи, завдяки яким у нас є, що подивитися у Фейсбуці та Інстаграм. Вони займаються створенням сучасного іміджу для брендів та налагоджують комунікацію з потенційним покупцем у зручному форматі — в його соціальних мережах. Саме в цьому місці кожен другий українець шукає відпочинку для голови. Озирніться навколо — всі в телефонах.Так от, світ йде в онлайн. У кожного нашого знайомого є декілька акаунтів — особистий та робочий. Дехто створює акаунти своїм домашнім улюбленцям, монетизує всі процеси та отримує прибуток через замовлення реклами на сторінці.


Хто користується  SMM-послугами?


  • Соціальні мережі дозволяють знайти додатковий заробіток всім-всім, кому стала цікава ця тема. Хтось відкрив власний інтернет-магазинчик, хтось пропонує свої послуги, для когось соціальні мережі стали платформою для самопізнання — говорити про це можна багато.Всіх цих людей об’єднує одне – їм потрібно розуміти алгоритми роботи соцмереж. На цьому ж знання не закінчуються, бо потрібно ще слідкувати за поведінкою світових брендів та трендами, бути трішки психологом і знати, як правильно знайти цільову аудиторію та чітко налаштувати на неї рекламу.


 


Де ж взяти якісні знання з SMM?


  • В інтернеті багато курсів на цю тему, проте доступність не значить ефективність. Переважна більшість спрямована на самоопрацювання — без живої взаємодії між студентом та викладачем. Як наслідок, виникають труднощі самомотивації, дисципліни, дотримання достатньої програми навантаження. Успішне завершення таких курсів та отримання сертифікатів не гарантує наявність потрібних знань і навичок.


Яку альтернативу ви можете  запропонувати?


  • З власного досвіду раджу займатися з викладачем, якщо ви хочете отримати реальні результати. Для всіх бажаючих розробила власний курс, навчаю онлайн, що є дуже зручно, адже можна бути присутніми на уроці з будь-якої точки світу. 


 


Курс складається з восьми уроків. Навчання проходить два рази на тиждень у вечірній час — з 18:00 до 20:00. 


• Урок 1. Ознайомлення з курсом, цілями студентів, інформація про маркетинг в соціальних мережах.

• Урок 2. Про SMM-стратегії і чому важливо відчувати аудиторію свого проекту.

• Урок 3. Копірайтинг та тексти, які читатаю, без зайвої лірики.

• Урок 4. Воркшоп з написання текстів.

• Урок 5. Візуалізація. Як правильно передати настрій бренда через кольори, фото, шрифти.

• Урок 6. Воркшоп з фотографії онлайн.

• Урок 7. Таргетинг - що-куди та як не зламати Пентагон одним кліком.

• Урок 8. Робота з Business Manager.

* Обов‘язковою умовою курсу є виконання домашніх завдань.

  Вартість курсу -  2500 гривень.


  • Якщо ви бажаєте отримати роботу своєї мрії, йти в ногу із сучасними тенденціями, подорожувати та отримувати високу заробітну плату не чекайте зручної нагоди - отримайте нові знання та навички вже зараз.