Оголосили конкурс на посаду директора полтавської лікарні

15 червня 2021 0
Ольга Семенко
У Полтаві шукають очільника для другої міської лікарні.

Оголосили конкурс на зайняття посади директора другої міської клінічної лікарні Полтавської міської ради. Як повідомила пресслужба Полтавської міськради, документи для участі в конкурсі можна подати з 16 до 29 червня включно.

Вимоги до претендентів:

- громадянство України;

- вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування", або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки", або "Охорона здоров'я" та спеціалізацією "Організація і управління охороною здоров'я";

- стаж роботи на керівних посадах - 5 років;

- вільне володіння державною мовою; знання Конституції України, законодавства України з охорони здоров'я, антикорупційного законодавства, інших законодавчих та нормативно-правових актів, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров'я.

Конкурсна пропозиція може містити проєкт плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три-п'ять років), в якому передбачаються:

- план реформування закладу протягом одного року;

- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Розгляд заяв претендентів має відбутися 30 червня.