На Полтавщині, щоб вилучити автомобіль, поліціянтам довелося залучати Нацгвардію

25 грудня 2020 20339 0
Ольга Семенко
Кременчуцькі поліціянти всю ніч намагалися евакуювати автомобіль, що перебував у розшуку. Власник транспортного засобу перешкоджав правоохоронцям.

24 грудня близько 17:00 у Кременчуці на вул. Переяславській зупинили автомобіль "Lexus", що перебував у розшуку. Для затримання довелося залучати Нацгвардію.


Речниця Кременчуцького відділу поліції Анна Васенко розповіла, що власник "Lexus" раніше звернувся до відділу реєстрації, щоб переоформити автомобіль. Проте в документах на транспортний засіб виявили підробку. Коли це зʼясувалося, автомобіль зник і його оголосили в розшук.


Під час першочергових слідчих дій "Lexus" виявили, а його власник перешкоджав поліціянтам. Щоб правоохоронці не змогли забрати іномарку евакуатором, його заблокували два автомобілі. На допомогу слідчим приїхала Нацгвардія та патрульні.


Під час слідчих заходів, на ранок 25 грудня вилучили "Lexus" та дві інші автівки, які його блокували. Вони перебувають у Кременчуцькому відділі поліції, слідчі звертатимуться до суду щодо їх арешту.


Слідчі дії проводять у рамках розслідування кримінального провадження за фактом підробки документів на "Lexus".


фото: H.KREMENCHUG