На Полтавщині засудили чоловіка, який забив матір до смерті

28 квітня 2021 0
Олена Кулага
Дев'ять років увʼязнення призначили жителю Полтавської області за вбивство матері.

Дев'ять років позбавлення волі призначив Хорольський районний суд 54-річному чоловікові, який заподіяв смерть своїй 84-річній матері, повідомила пресслужба Хорольського районного суду.

В повідомленні сказано, що 54-річний житель села Богданівка Кременчуцького району в стані алкогольного сп’яніння, після сварки з матір’ю, металевим тазом наніс їй не менше п’ятнадцяти ударів по голові, обличчю, інших частинах тілах. 

Внаслідок отриманих ушкоджень 84-річна жінка померла. Крім того, чоловіка звинуватили у викраденні чужого майна.

Вину у вчиненому обвинувачений  не визнав, пояснив, що крадіжок не вчиняв і матері не вбивав. Розповів, що в той день розпивав спиртні напої зі знайомими, потім ліг спати, не зачинивши вхідні двері. Коли ж прокинувся вранці, виявив мертву матір із закривавленим обличчям. Пояснив, що витер мокрою хусткою кров із лиця потерпілої, намазав її лице кремом, таз викинув на смітник та повідомив сусідів і сільську раду про те, що сталося.

Суд дослідив та взяв до уваги висновки численних судових експертиз, які підтвердили вину обвинуваченого у вчиненому тяжкому злочині, сказано у повідомленні.

Врахувавши обставини що обтяжують відповідальність чоловіка, а саме: вчинення злочинів в стані алкогольного сп’яніння щодо особи похилого віку, з якою обвинувачений перебував у сімейних відносинах, чоловіка визнали винним та засудили до дев’яти років позбавлення волі.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

фото: ukrinform.ua