Медична галузь Полтавщини має отримати 15 млн грн

20 квітня 2021 391 0
Яніна Климань
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов повідомив про те, що медицина Полтавщини додатково має отримати 15 млн грн. Частину цих коштів спрямують на боротьбу із поширенням COVID-19.

Медична галузь Полтавщини додатково має отримати 15 мільйонів гривень, повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Частину цих коштів направлять на боротьбу з поширенням коронавірусу та продовження виплат у 300% медичному персоналу. Також виділять кошти на забезпечення клініко-діагностичної лабораторії Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру реагентами, ПЛР-картриджами.

З 15 млн грн кошти спрямують на потреби Полтавської обласної клінічної лікарні (4,6 млн грн – на придбання високовольтного генератора, виробів медичного призначення та технічне обслуговування ангіографічної системи Allura Xper FD10C Phillips), 2 млн грн – на придбання тотальних ендопротезів суглобів, 1,3 млн грн – для обласного кардіоцентру (на вироби медичного призначення для забезпечення надання медичної допомоги хворим із порушенням ритму та перенос рентгенологічного апарату) тощо.

Нагадаємо, під час другого пленарного засідання четвертої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання депутати підтримали проєкт рішення "Про внесення змін до показників обласного бюджету Полтавської області на 2021 рік", з-поміж яких було виділення коштів на підтримку медичної сфери Полтавщини Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.