У Полтаві відбулася перша сесія міської ради восьмого скликання

29 грудня 2020 871 0
Ольга Семенко
Полтавська міська рада восьмого скликання провела перше пленарне засідання. Новообраний міський голова Олександр Мамай склав присягу, а депутати отримали значки та посвідчення.

29 грудня в Полтаві відбулося перше пленарне засідання сесії міської ради восьмого скликання. На ньому були присутні 39 новообраних депутатів з 42.

Після вступного слова голови міської територіальної виборчої комісії Алли Назаренко, Олександр Мамай склав присягу голови міськради.


Далі депутати отримали постанови, значки та тимчасові депутатські посвідчення.


Алла Назаренко оголосила, що Мамай вступив на посаду міського голови 29 грудня 2020 року та передала йому головування на сесії.


Міський голова висловив бажання, щоб у міськраді не було ні коаліції, ні опозиції, тому що всі, незалежно від політичної партії, повинні працювати на територіальну громаду та запросив всіх до співпраці.


Після цього він оголосив сесію закритою та запросив всіх керівників фракцій у свій кабінет, щоб прийняти рішення про призначення наступної сесії та про те, як прийматимуть бюджет. На думку Мамая, бюджет ухвалять в останній декаді січня.