У Полтаві вкрали відбійники з відремонтованої траси Київ-Харків

18 серпня 2021 0
У Полтаві на трасі Київ-Харків викрали відбійники. З початку року це не перший подібний випадок. Втрати від викрадення дорожніх знаків та огородження на Полтавщині за 2021 склали вже понад 375 тисяч гривень.


 У Полтаві на дорозі Київ-Харків невідомі викрали 30 метрів відбійників, що відділяли пішохідну частину від траси. Ділянку огородили дерев'яними піддонами та червоними стрічками.

"На Полтавських сайтах бачив тільки бачив і все, більше нічого не скажу. Звичайно відбійник був потрібен це як мінімум це техніка безпеки", – сказав працівник автомийки Данило Гавковський.

Люди кажуть, ходити тут тепер незручно, бо незрозуміло, де саме починається територія автомийки.

"Я, наприклад йшла до "Епіцентру", то я запитувала у людей як мені йти. Бо тут такого набудували, це не дуже зручно. Не зрозуміло чи тут можна йти, чи не можна, тут же машини їздять", – сказала полтавка Анна Кобильська.

30 метрів викрадених відбійників завдали державі збитків у 68 тисяч гривень.

"Частина відбійника, яка стояла тут на території, вона перебувала на земельній ділянці, що у власності Полтавської Облдержадміністрації й дозволу на зняття ніхто не надавав", – сказав провідний інженер відділу проєктно-кошторисної документації та землеупорядкування Денис Молотковський.

"Цей відбійник запроєктували згідно з діючими будівельними нормами. Тобто встановлені тут мають бути тільки ці відбійники. Все що побудовано можливо розібрати, тобто якихось антивандальних відбійників просто не існує", – повідомив перший заступник Агентства місцевих доріг Полтавської області Андрій Заїка.

У поліції відкрили кримінальне провадження за фактом крадіжки, але зловмисників поки що не знайшли.

"Слідчими призначено ряд експертиз, проведено огляд місця події. Санкція даної статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років", – повідомив речник Національної поліції Роман Грішин.


З початку року це не перший подібний випадок. Втрати від викрадення дорожніх знаків та огородження на Полтавщині за 2021 склали вже понад 375 тисяч гривень.