У Полтаву привезли вакцину від коронавірусу

24 лютого 2021 1323 0
Ольга Семенко
У Полтавський обласний центр дитячої імунології привезли вакцину від Covid-19. Це перша партія вакцини індійського виробництва.

24 лютого близько 18:30 у Полтавський обласний центр дитячої імунології привезли першу партію вакцини від коронавірусу "AstraZeneca" індійського виробництва. В Україну її доставили 23 лютого. За інформацією голови Полтавської облдержадміністрації, в Полтаву привезли 19300 вакцин. Вакцинація розпочнеться 25 лютого.

На першому етапі планують щепити понад 6 700 людей, серед яких понад 4000 медиків. Це – працівники мобільних бригад із вакцинації; лікарень, які надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19; працівники екстреної медичної допомоги, а також працівники та мешканці спеціалізованих інтернатних закладів.

Для вакцинації на першому етапі залучать дві мобільні бригади з Полтави та Кременчука. Вони пройшли відповідне навчання від фахівців ВООЗ та Центру громадського здоров'я МОЗ України. Щеплення – безкоштовне й добровільне за попередньо підготовленими списками.