У Полтаві не вистачає громадського транспорту, містянам зранку доводиться чекати по 40 хвилин

03 вересня 2021 0
На зупинці "Оптика" полтавцям доводиться чекати на громадський транспорт від 15 до 40 хвилин. Маршрутки їдуть переповненими, тож не всім вдається втиснутися у транспорт. У транспортному відділі кажуть, що більше транспорту поки що у місті немає.


Полтавці зранку не можуть виїхати на роботу та навчання. Маршрутки їдуть переповнені. Аби сісти, декому доводиться чекати по 40 хвилин.

7:30 ранку зупинка "Оптика". Люди ледве вміщаються в салон маршрутки. А кондуктори тролейбусів пускають тільки певну кількість пасажирів.

"Не впустили, я вже 40 хвилин чекаю на транспорт, мені на Половки треба, ніяк не встигну. Кондуктор сказала, що тільки три людини вміститися у транспорт і мене також не взяли", – сказав полтавець Владислав Білоус.
"Абсолютно не зручно, мені треба їхати на Розсошенці, жоден тролейбус не зупиняється абсолютно. Також маршрутки, одна їде, проїжджає мимо. Стою по сорок хвилин. Бачите людей багато, всі запізнюються на роботу, на навчання", – розповів полтавець Євген Токарь.

 А цей чоловік намагався втиснутися до маршрутки, але не вийшло. Тому довелося чекати далі. Полтавці скаржаться, що транспорту зранку не вистачає.

"Було б більше маршруток, не були б такі переповнені", – сказала полтавка Надія Костирко.

"Треба збільшити обсяг транспорту, більшими автобусами возити. Не задоволений звичайно, як і всі пасажири", – розповів полтавець Володимир.

Наприклад, у цьому транспорті близько 20-ти стоячих пасажирів.

Зараз вилетите, ви що не бачите час пік", – сказав водій маршрутки.
Як думаєте, людей нормально возять зранку у Полтаві? – запитали журналісти.
Нормально, відповів водій.

"Дуже мало маршруток, не всі стають, не всі беруть людей і дуже великий потік. Може треба додати міського транспорту", – сказала пасажирка Ольга Точена.
У транспортному відділі Полтавської міської ради кажуть, що більше транспорту у місті наразі немає.

"Якби ви сказали, що з Розсошенців, Щербанів, Червоного шляху я б ще може вам повірив, а з Оптики, то вибачте мені, будь ласка, у нас 25 відсотків йде цим маршрутом. Я розумію, що можливо якась окрема людина не змогла сісти в якийсь певний транспорт, але я вам ще раз кажу, що "Оптика" це зовсім не критичний маршрут", – повідомив начальник транспортного відділу Полтавської міської ради Артем Іванюк.

У Полтаві наразі курсує близько 70 одиниць комунального транспорту та близько 230 приватного. Голова Асоціації перевізників Полтавщини повідомив, що останнім часом з маршрутів зійшло близько 60 автівок приватних перевізників, бо водіям невигідно возити людей.