МОЗ розпочало у Полтавській області пілотний проєкт зі збільшення масштабів вакцинації від COVID-19 серед літніх людей

13 вересня 2021 0
Тетяна Наказненко
Міністерство охорони здоров’я спільно з ВООЗ та з ГО "Батьки за вакцинацію" розпочали пілотний проєкт зі збільшення масштабів вакцинації від COVID-19 серед літніх людей на Полтавщині.

Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні ініціювало та розпочало спільно з громадською організацією "Батьки за вакцинацію" та Міністерством охорони здоров’я України пілотний проєкт у Полтавській області, аби збільшити масштаби вакцинації від COVID-19 серед літніх людей у сільській місцевості. Про це повідомили на офіційному сайті МОЗ.

У цьому проєкті беруть участь два села Полтавської області – Гаркушинці та Петрівці – із загальною кількістю населення 2180 осіб, у тому числі 1062 особи віком від 60 років. 

Глобальне завдання вакцинації від COVID-19, згідно з повідомленням, полягає у забезпеченні доступу до вакцини та повної вакцинації для всіх пріоритетних груп, а потім і для загального населення. Серед пріоритетних груп наразі в Україні вакциновані лише близько 15% літніх людей. 

Після отримання результатів пілотного плану розглянуть рішення про масштабування цього проєкту на інші регіони країни. 

Станом на 12 вересня, з початку кампанії з вакцинації ввели понад 10,7 мільйона доз вакцин, щепили понад 5,9 мільйона людей, у тому числі понад 4,8 мільйона осіб повністю імунізовані та отримали дві дози щеплень, йдеться у повідомленні.