Понад десять приватних будинків для людей похилого віку мають перевірити на Полтавщині

26 січня 2021 0
У Полтавській області анонсували перевірку понад десяти приватних будинків для людей похилого віку на дотримання вимог протипожежної безпеки.

У Полтавській області комісії мають перевірити понад десять приватних будинків для людей похилого віку на дотримання вимог протипожежної безпеки. Зокрема, в Кременчуці, Полтаві, Горішніх Плавнях, Білоцерківській, Градизькій, Зіньківській, Кобеляцькій, Хорольській територіальних громадах, Миргородському районі. Про це повідомили у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації.

Перелік приватних будинків для людей похилого віку мають передати правоохоронцям і рятувальникам, які перевірятимуть ці заклади.

На Полтавщині на місцях створили комісії, які почнуть перевіряти готелі, пансіонати, хостели, заклади соціальної сфери, дитячі садки, школи, лікарні, пансіонати для громадян похилого віку, будинки-інтернати для осіб з інвалідністю на дотримання вимог протипожежної безпеки.

До складу комісій увійшли рятувальники, правоохоронці, працівники закладів охорони здоров'я та освіти, органів соціального захисту.

Нагадаємо, 21 січня у Харкові у двоповерховому житловому будинку, попередньо переобладнаному під будинок для літніх людей, сталася пожежа. У результаті загинули 15 осіб, пʼятьох госпіталізували. За всіма ознаками пожежу класифікували як надзвичайну ситуацію державного рівня.