Ще одна країна відкрила свої кордони для українців

09 серпня 2021 0
Тетяна Наказненко
Угорщина відкрила кордони для всіх категорій пасажирів з України.

З 7 серпня 2021 року громадяни України можуть перетинати українсько-угорський кордон без обмежень, запроваджених у зв’язку з розповсюдженням коронавірусу. Для в’їзду в Угорщину залишаються вимоги, визначені Кодексом Шенгенських кордонів (біометричний паспорт/віза, медична страховка, яка діє на території Європи, фінансове забезпечення). Про це повідомили на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України.

Винятком є в’їзд до Угорщини авіаційним транспортом. Зокрема, додатково вимагається негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, отриманий не пізніше 72 годин на момент в’їзду, або український чи угорський сертифікат про вакцинацію (разом з громадянами, які мають сертифікат, також можуть без обмежень в’їжджати діти до 18 років).

Для транзитного проїзду країною представники угорської прикордонної поліції можуть додатково вимагати документи, що підтверджують право на в’їзд у країну призначення (в залежності від вимог конкретної країни: дозвіл на проживання, робоча віза, бронювання готелю, результати тестів на вірус тощо), йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 31 липня Італійська Республіка відкрила кордони для всіх категорій пасажирів з України.