Призначили нового міністра внутрішніх справ

16 липня 2021 0
Ольга Семенко
Нардеп Денис Монастирський став міністром внутрішніх справ України.

16 липня призначили нового міністра внутрішніх справ. Ним став нардеп Денис Монастирський. Це призначення підтримав 271 народний депутат, зокрема сім мажоритарників від Полтавщини: Березін, Боблях, Касай, Кулініч, Мовчан, Нальотов та Шаповалов. 

Верховна Рада підтримала заяву Монастирського про дострокове припинення обов'язків нардепа, після чого він склав присягу члена Кабінету міністрів. 

Новому міністрові 41 рік, він уродженець Хмельницького. Закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права, навчався в Інституті держави та права НАН України, має звання кандидата юридичних наук.

Викладав у Хмельницькому університеті управління та права, очолював відділ з питань законотворчості та наукових експертиз. У 2007 р. був юристом у компанії "Hillmont Partners". У 2009 р. працював у "Global Ties KC". У 2015—2017 рр. обіймав посаду юриста в компанії ТОВ "Лігал Консалтинг".

Член Головної Ради Українського товариства охорони пам’яток історії та культури. Секретар Конкурсної комісії з формування Державного бюро розслідувань. Експерт Українського інституту майбутнього. Співзасновник та член правління Подільського молодіжного культурного об'єднання "У майбутнє через культуру".

Був помічником народного депутата Антона Геращенка. Обрався нардепом від "Слуги народу". Голова Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, член Національної ради з питань антикорупційної політики.

фото: зі сторінки Дениса Монастирського у Фейсбуці