У Полтаві в автобуса на швидкості відпало колесо, при цьому перевізник нарікає на низьку вартість проїзду

09 вересня 2021 0
Полтавськими соцмережами почали ширитися відео, де видно як в автобуса, що їхав у напрямку Левади відпало колесо. В "Укртрансбезпеці" повідомили, що перевізника можуть позбавити ліцензії.


 У Полтаві на бруківці під час руху в автобуса відпало колесо. На відео видно, як автівка проїхалася вже без коліс на швидкості. Перевізник телефоном ситуацію прокоментував так.

"Це метал, просто метал. Убиваються люди, на війні гинуть. В мене що є жертви? А постраждав я, бо там треба повністю задній міст міняти. 8 гривень це що гроші? Проїзд повинен бути по 15, щоб утримувати той автобус. Ставте що хочете, мені все одно, там немає потерпілих", – сказав перевізник Віраж-В Володимир Горбань.

Полтавці кажуть, їздити громадським транспортом страшно.

"Ну те, що там ніхто не постраждав, то це добре, але ж міг і постраждати. З гірки на великій швидкості. Мені страшно, а уявіть як сидіти в тому автобусі", – сказала полтавка Ірина Ткаченко.

"А якби були б не живі, то далі що робити, ну так не можна. Сьогодні всі живі, а завтра ще щось. Я кожного ранку й ввечері їжджу маршрутками, то це страшне, я не знаю за що вони підняли ціну. Маршрутки брудні, водії один з поперед одного літають. Ми їхали з дитиною в лікарню, мені страшно було їхати", – розповіла полтавка Ольга Лугова.

"Якщо в такому стані громадський транспорт, то здоров'я людей у небезпеці. Технічно транспорт несправний, буває заходжу, а сходи, на яких підійматися треба, вони ржаві, є навіть з дірками. Небезпечно ставати",
– сказав полтавець Микола Лацюга.

Водії про стан свого транспорту кажуть таке.

"Я думаю, що справний, вчора тільки з ремонту виїхали. Тому зараз він в гарному стані, саме ця машина", – сказав водій маршрутки Геннадій Жупан.

"Треба робити машини, хоча б у технічному стані у нормальному тримати", – сказав водій Павло Худін.

За технічний стан відповідає сам перевізник. А стежити за цим має поліція та "Укртрансбезпека".

"Постійно Національна поліція разом з Укртрансбезпекою контролюють цю ситуацію. Ми постійно ведемо перемовини щодо якості перевезень та транспортних засобів. Міською радою буде сформований графік додаткових перевірок разом з поліцією та "Укртрансбезпекою", – повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Євген Ричка.

"Це порушення ліцензійних умов. Тобто вони подують одне, а приймають інше. Необхідно вживати заходів щодо позбавлення їх ліцензії. Вони не мають права, якщо їхній рухомий склад в такому стані перебуває, їх необхідно позбавляти ліцензії за цим маршрутом. Вони не повинні перевозити пасажирів", – сказав начальник відділу Полтавської Укртрансбезпеки Максим Чепуренко.

В "Укртрансбезпеці" пообіцяли, що 10 вересня зранку відбудеться перевірка цього перевізника за цим маршрутом.