Викрили чоловіка, який блокував спеціальні частоти військової частини у Полтаві

14 січня 2022 0
Олена Кулага
У Полтаві чоловік, протягом тривалого часу, створював перепони у роботі однієї з ключових військових частин регіону.

У Полтаві викрили та припинили протиправну діяльність місцевого жителя, який створював перепони у роботі військової частини, яка забезпечує спеціальними засобами зв`язку інші військові частини Збройних Сил України.

За даними слідства, колишній військовий, протягом року періодично налаштовував своє радіоелектронне обладнання на діапазон спеціальних частот військових, чим "глушив" передачу електронної інформації військової частини, перешкоджаючи при цьому діяльності Збройних Сил України в особливий період.


Наразі перевіряють інформацію щодо зв’язків фігуранта зі спецслужбами Російської Федерації.

У ході обшуків, проведених за адресами розташування обладнання і мешкання підозрюваного, правоохоронці виявили та вилучили: комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності, п'ять радіоелектронних засобів та інше мережеве обладнання, за допомогою якого чоловік втручався у спеціальний діапазон частот військових.

Відкрили кримінальне провадження за ст. 114-1(Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань) Кримінального кодексу України. 

Тривають слідчі дії. Заходи з викриття та документування протиправної діяльності проводили кіберфахівці та слідчі СБУ в Полтавській області за процесуального керівництва Полтавської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері центрального регіону.

фото: фейсбук-сторінка Управління СБУ в Полтавській області