Іван Сватенко звільнився з посади заступника міського голови Полтави

30 грудня 2020 0
Ольга Семенко
Заступник полтавського мера з юридичних питань написав заяву на звільнення. Він пояснив своє рішення небажанням працювати "в угрупуванні Мамая/Киви". Сватенко працював на цій посаді з 2018 року.

30 грудня заступник міського голови Полтави з юридичних питань Іван Сватенко написав заяву про звільнення. Він зазначив: "ніколи не планував і не планую працювати в угрупуванні Мамая/Киви".

Сватенко працював на цій посаді з 2018 року.


В електронній декларації посадовця, поданій 25 травня 2020 року, вказано, що він має квартиру в Полтаві та на правах спільної власності володіє ще однією.


У Сватенка є право користування автомобілем "Chevrolet Lacetti" 2005 року випуску.


Його зарплатня склала 603 029 грн.


Готівкою він зберігає 15 000 грн, на банківських рахунках — 22 475 грн. Він також задекларував 80 000 грн внесеної застави у кримінальному провадженні.


Сватенко також вказав членство в Національній асоціації адвокатів України та громадських обʼєднаннях Полтавська обласна колегія адвокатів і Всеукраїнське обʼєднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу.


Нагадаємо, раніше про звільнення повідомили заступники полтавського мера Олексій Чепурко та Тетяна Юрченко, а також директорка департаменту охорони здоровʼя та соціального розвитку Полтави Вікторія Лоза.


фото: зі сторінки Івана Сватенка у Фейсбуці