Із реставрованого палацу дитячої та юнацької творчості почало обсипатися тинькування

18 лютого 2021 66 0
Останні чотири роки у Полтаві реставрують палац дитячої та юнацької творчості. Попри те, що роботи виконали не повністю, фасад закладу вже почав руйнуватися. Усунути недоліки має підрядник.

Палац дитячої та юнацької творчості у Полтаві ремонтуються із 2017 року. Роботи ще повністю не завершили, проте на фасаді будівлі почали відпадати шматки тинькування та фарба. Виконанням робіт займалась підрядна організація "Доломіт-Буд". Там ситуацію коментувати відмовилися.

"Дивіться, у нас є договір з управлінням капітального будівництва. У них там все прописано і розписано. Нехай вони й відповідають на всі питання", – розповіли у ТОВ "Доломіт-Буд".

За даними порталу публічних фінансів Є-datа від управління капітального будівництва Полтави підприємство отримало 9 мільйонів 200 тисяч гривень, тобто половину від суми договору.

"Роботи зараз на завершальному етапі, планують до травня завершити. Це все буде виправлятися коштом підрядника, як трохи покращаться погодні умови. Чому це сталося, нам наразі невідомо, але ми відправили листа до підрядника, і вони будуть з цим розбиратися. І якнайшвидше це усунуть", – розповів виконувач обовʼязків начальника управління капітального будівництва міста Максим Медведєв.

Палац дитячої та юнацької творчості – це заклад позашкільної освіти. Тут діти навчаються на 34 гуртках за різними напрямками діяльності.

Попри проведення реставраційних робіт, діти всі чотири роки продовжували навчання.

"Це було надзвичайно не зручно для нас. І коли зняли все облаштування, нашій радості не було меж. Ми зараз з педагогами з жахом думаємо, що знову поставлять облаштування і наші діти не зможуть нормально заходити до закладу", – додала Валентина Дрозд, директорка Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості.

За словами виконувача обовʼязків начальника управління капітального будівництва, усувати недоліки підрядник почне із настанням потепління.

Марина Голега, PTV Полтавське Телебачення