Найбільше бійок та крадіжок у Полтаві трапляється біля нічного клубу "Робін Гуд"

17 травня 2021 0
Бійки, розбої, крадіжки та навіть вбивства. У Полтаві найбільше злочинів трапляється в центрі міста, біля нічних клубів. Найнебезпечнішою вважається територія на перехресті вулиць Стрітенської та Небесної сотні.

До нічного клубу за яскравими враженнями. Саме поблизу таких закладів стається найбільше бійок, крадіжок та розбоїв у Полтаві. На першому місті за картою злочинів – територія біля нічного клубу "Робін Гуд".

Кожні вихідні поліціянти виїжджають туди по кілька разів. І от зараз біля закладу також видно сліди крові.

"Зранку на роботу прийшла, а тут кров. І ось тут була, і там. Вона вже, мабуть, вигоріла, але пів зупинки точно були в крові. І ось тут відразу, як виходити, там теж, але залили, мабуть, пероксидом водню, то її зараз не так видно, більше білим віддає. Воно як працюєш, то не завжди туди дивишся, але буває що тут прямо підлітки б’ються", – розповіла Олена, продавчиня сусіднього закладу.

Наприклад, вночі 16 травня, 33-річному чоловіку тут розбили голову.

Чоловік сидів ось на цьому місті. Після інциденту кров намагалися замити, але це не вдалося.

"Перехожі викликали карету екстреної медичної допомоги, тому що у чоловіка були порізи на руці. Надалі чоловіка відпустили додому, адже порізи виявилися незначними, хоча крові було багато. Він перебував у стані алкогольного сп’яніння. Він відмовився писати будь-які заяви та претензії й не бажає будь-якого проведення розслідування", – прокоментував Юрій Сулаєв, речник Нацполіції Полтавщини.

Люди, які працюють поруч зазначають, що бійки тут стаються постійно.

"Вони можуть і за кутком битися, це не обов’язково прямо тут. І на парапеті також. До карантину було багато, а зараз складно сказати, ми вже вночі не працюємо, то дуже не знаємо", – розповіла продавчиня Юлія.

Дізнатися від адміністрації закладу в чому причина частих розбоїв журналістам не вдалося, адже керівництва на місті не було.

"Нікого немає, зараз тільки ми тут наймаємо маленьку площу, працюємо на доставлення їжі, адміністрації просто зараз немає. Ми працюємо з 11 години й до 20:00 і після цього звідси йдемо. Тільки на доставлення працюємо, поки що нікого немає, і графіка їхнього не знаємо", – сказали представниці служби доставлення їжі.

За вказаним номером телефону журналістам також не відповіли.

Проте адвокат зазначає, що в разі отримання будь-яких травм в нічному клубі чи поблизу, адміністрація закладу жодної відповідальності не несе.

"Буде нести відповідальність та група осіб, чи особа, які нанесли ці пошкодження, тобто кожний відповідає за ті дії, які вчинив. Навіть якщо бійка почалася в нічному клубі, а завершувалася за його межами. Нічний клуб несе відповідальність тільки лише за ті дії, які пов’язані з наданням послуг, а саме харчування, вживання алкогольних напоїв", – додав юрист Тарас Захаров.

Попри це, біля нічних закладів регулярно трапляються конфлікти та побиття. У 2020 році біля згорівшого "Версаля" були масові побиття, а у 2018 році зарізали 30-річного чоловіка та забили до смерті 24-річного.