У Полтаві невідомий розмалював фарбою п'ять припаркованих автівок

30 вересня 2021 0
У Полтаві на вулиці Старий Поділ невідомий чоловік розфарбував фарбою п'ять припаркованих автівок. До поліції жоден власник автівки не звертався. Тому й розшукувати зловмисника не будуть.




На вулиці Старий Поділ невідомий чоловік обмалював фарбою п’ять припаркованих автівок. Серед них й машина Світлани Касинець. Найбільше фарби потрапило на праву частину машини та вікна.

"Я вийшла з роботи, сіла в машину й повертаю, щоб від’їхати й бачу, що в мене скло наче запотіло. Коли я вже вийшла на вулицю, щоб подивитися, що це може бути я зрозуміла, що це фарба", – розповіла полтавка Світлана Касинець.

На ліквідацію творчості зловмисника Світлана витратила 30 хвилин.

"Хотіла сама все зробити, взяла вологу серветку та антисептик, бо там в складі є спирт і почала відтерти. Але воно тільки більше розтерло цю пляму, яка була на склі", – додала полтавка Світлана Касинець.

До поліції жоден власник автівки не звертався. Тому й розшукувати зловмисника не будуть.

"У діях цієї особи вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, а саме дрібне хуліганство. Передбачене покарання у вигляді адміністративного штрафу у вигляді від 10 до 15 неоподаткованих мінімумів громадян", – повідомив пресофіцер поліції Полтави Василь Зуб.

Тобто, від 170 до 256 гривень, а ось щоб відмити машину власникам доведеться сплатити значно більше.

"Якщо це звичайна фарба, то просто так її не відмити. Потрібно повністю перефарбовувати транспортний засіб, що потягне за собою великі збитки. Все залежить від марки автомобіля, від його стану і таке інше. В середньому пофарбувати одну деталь коштує 150 доларів", – розповів автоадвокат Денис Конюшко.

Крім того, автоадвокат радить в таких випадках звертатися до поліції й тоді завдані збитки буде компенсувати зловмисник.