У Полтавській області виявили нелегальних мігрантів

07 серпня 2021 0
Олена Кулага
У Великій Багачці затримали трьох іноземців, які незаконно перетнули кордон України.

У Великій Багачці працівники патрульної поліції Миргородського райвідділу зупинили автомобіль ЗАЗ "Sens", в салоні якого знаходилися троє іноземців, повідомила пресслужба Головного управління Нацполіції Полтавської області.

У громадян Бангладешу 25, 26 та 33 років були відсутні документи, що підтверджують їх право на законне перебування в Україні, а в паспортах бракувало обов’язкових відміток про перетин державного кордону.

В Управлінні міграційної поліції Полтавщини з'ясували, що іноземці нелегально потрапили до України. Надалі вони планували виїхати до Європейського Союзу.

Відносно громадян Народної Республіки Бангладеш склали протоколи за ч. 1 ст. 203 (порушення правил перебування іноземців в Україні) Кодексу України про адміністративні правопорушення та винесли постанови про накладення штрафів.

Окрім того, суд ухвалив рішення про негайне примусове видворення громадян Бангладешу за межі України.  Наразі мігрантів супроводжують до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, з подальшою їх депортацією до країни походження.

фото: ГУ НП Полтавської області