Засудили експродавчиню полтавського ювелірного магазину, яка привласнила прикрас на майже мільйон гривень

01 жовтня 2021 0
Ольга Семенко
Суд позбавив волі колишню продавчиню ювелірного магазину в Полтаві, яка привласнила 95 ювелірних виробів на майже мільйон гривень.

Сім років позбавлення волі з позбавленням права займати посади чи займатися діяльністю, пов’язаною з обліком, зберіганням і розпорядженням матеріальними цінностями та грошовими коштами строком на два роки та конфіскацією половини майна отримала колишня продавчиня полтавського ювелірного магазину, яка привласнила ювелірні прикраси. Відповідний вирок ухвалив Октябрський районний суд Полтави. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з вироком, обвинувачена з січня 2014 року до липня 2015 року працювала старшим продавцем ювелірного магазину. У період з 24 січня 2014 року до 1 липня 2015 року вона привласнила 95 ювелірних виробів із золота, які перебували в її віданні, на загальну суму 897 763 грн. Її дії кваліфікували за ч. 5 ст. 191 (Привласнення чужого майна, яке перебувало в її віданні, в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

У суді обвинувачена власну вину визнала частково та показала, що кілька разів, через нестачу коштів, самовільно брала з магазину деякі ювелірні вироби та здавала до ломбардів. Після цього сканувала бирки виробів та повертала за них гроші магазину, але не може це підтвердити, тому що не виписувала квитанцій і чеків.

З жінки також мають стягнути на користь держави 7296 грн судових витрат.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.