Засудили жительку Полтавщини, яка ошукала колег на понад 160 000 грн

04 лютого 2021 1124 0
Ольга Семенко
Суд виніс вирок експрацівниці кременчуцької газети, яка ошукала колег під приводом лікування онкологічної хвороби, якої не мала.

Два роки іспитового строку отримала жителька Кременчука, яка ошукала трьох своїх колег. Відповідний вирок ухвалив Автозаводський районний суд Кременчука. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як вказано в реєстрі, обвинувачена працювала в канцелярії газети "Вісник Кременчука". З травня до жовтня 2018 року вона розповіла трьом своїм колегам завідомо неправдиву інформацію про необхідність лікування від неіснуючого онкологічного захворювання. Під приводом лікування, вона взяла в борг у трьох колег 800 доларів США, 3600 доларів США та 1500 євро. Позичені гроші вона так і не повернула, порушивши домовленості з колегами, та використала на власний розсуд.

Дії жінки кваліфікували за ч. 1, ч. 2 ст. 190 (Шахрайство, вчинене повторно) Кримінального кодексу України. Вона власну вину визнала частково.

Обвинуваченій призначили рік позбавлення волі та звільнили від відбування покарання з іспитовим строком. Крім того, з неї мають стягнути 21 712 грн, 97 672 грн та 46 305 грн матеріальної шкоди на користь потерпілих.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.