Опитування щодо завершення опалювального періоду

05 квітня 2021 0
"ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" ІНФОРМУЄ: Опитування щодо завершення опалювального періоду ще триває, проте маємо перші його результати!

Традиційно навесні між містянами пожвавлюються дискусії про те, чи вже досить тепло аби завершувати у житловому секторі Полтави опалювальний сезон? Поточний квітень — не є виключенням. Тож, аби узагальнити думки містян із цього питання, цього року "Полтаватеплоенерго" започаткувало нову традицію — проводити опитування. Його перший період, до речі, стартував минулої суботи, 3 квітня. Про перші підсумки опитування, читайте у нашому матеріалі.

З підвищенням температури зовнішнього повітря полтавці починають активно цікавитися питаннями строків завершення опалювального періоду. Нагадаємо, згідно з чинним законодавством, таке рішення ухвалюють органи місцевого самоврядування. Підставою для цього є температурний режим зовнішнього повітря. Отже, для того, щоб рішення про завершення опалювального періоду було ухвалено, необхідно аби середньодобова температура зовнішнього повітря упродовж 3-х діб поспіль була вищою за +8°C. Однак, і винятки також можуть бути…

Отже, аби відстежити громадську думку, "Полтаватеплоенерго" на своєму офіційному сайті  започаткувало онлайн опитування щодо доцільності вже зараз у житловому секторі нашого міста завершувати опалювальний сезон.

За результатами першого періоду опитування, яке відбувалось на нашому сайті упродовж вихідних, 3 і 4 квітня, голоси розподілились наступним чином: Нагадаємо, згідно з регламентом проведення опитування, останнє триватиме до рішення про остаточне вимкнення опалення, яке ухвалює Виконком Полтавської міської ради. І зауважуємо, що це опитування має консультаційний характер. 

А Ви сьогодні вже висловили свою думку, щодо доцільності завершення опалювального періоду? НІ — тоді переходьте за посиланням.

Думка кожного полтавця дуже важлива для нас! Пресслужба "Полтаватеплоенерго". te.pl.ua