Критерії вибору автозапчастин

12 серпня 2021 0
Час ремонту неминуче приходить для будь-якого автомобіля. Навіть якщо транспортний засіб майже нове і має високу надійність регулярна заміна фільтрів, ременів гальмівних колодок та інших елементів все одно буде потрібно.

Будь-які деталі можна придбати, але на ринку занадто багато підробок.
Кожен автолюбитель, природно, хоче убезпечити себе. Але як це зробити, якщо неякісного товару занадто багато? Якщо гарантія на автомобіль ще не закінчилася, можна звернутися в автосервіс, де вам запропонують оригінальні деталі. Але з часом, кожному власнику автомобіля доводиться самостійно знаходити комплектуючі.


Які запчастини купити?


Перед власником транспортного засобу варто одвічна дилема: купити оригінальні деталі або замінники. Всіх автолюбителів можна поділити на дві частини. Одні впевнені, що кращими є тільки оригінальні запчастини, які мають код виробника. Їх висока вартість пояснюється тим, що використані новітні технології, а виробництво запчастин забезпечується високим контролем. Інша частина автолюбителів переконана, що головне для будь-якої деталі - це відомий бренд, а висока вартість - це лише плата за логотип.

Торговельний майданчик Автопро надає широкий вибір запчастин для автомобілів. Реалії ринку такі, що запчастини діляться на категорії.

  • Оригінальні запчастини.Заводу виробнику автомобілів виготовляти запчастини немає необхідності. Велика їх частина замовляється на інших підприємствах. Це: оптика; електрика; підшипники маточини, опорні та інші; деталі підвіски і гальмівної системи; масла автомобільні і технічні рідини; фільтри, склоочисники, автолампи та інше. Для постачальників влаштовується конкурс, і переміг отримує технічне завдання, на основі якого деталь конструюється, потім проводиться, після відправляється на складальне підприємство.
  • Запчастини від заводів постачальників. Підприємства, які постачають «оригінали» збирачам, відправляють свої вироби і на вторинний ринок. Там деталі розподіляються по магазинах і в сервіси без авторизації. В цьому випадку їх продають з логотипом заводу, де вони виготовляються;
  • Запчастини від виробників, які не укладають домовленості з складальними підприємствами. Ці деталі потрапляють на ринок по-різному. Зазвичай компанія набуває певну деталь, розбирає її і створює на її основі власну запчастину. Такі деталі перед випуском підлягають сертифікації, щоб відрізнятися від оригінальних запчастин. Деякі подібні деталі мають власні відмінні риси або ноу-хау, які тримаються під секретом;

Запчастини, які надаються пакувальниками. Це може здатися дивним, але велика частина деталей від відомих виробників продаються під упаковкою маловідомих компаній. Які тут фінансові розрахунки зрозуміти важко, але така практика поширена. При цьому дізнатися про обсяги подібних поставок настільки ж важко, як дізнатися імена справжніх виробників деталей.