На Полтавщині через негоду збільшилася кількість аварій

10 лютого 2021 0
Через негоду, на автомобільних дорогах області від початку тижня довелося відбуксировувати 13 автівок. Аби уникнути заносів та пробуксовування коліс, керманичам варто використовувати зимову шиповану гуму.

Через мішанину зі снігу та слизьку дорогу, на автошляхах Полтавщини зросла кількість дорожньо-транспортних пригод.

"Від початку поточного тижня на дорогах Полтавської області трапилось 32 ДТП, в яких чотири людини травмувалося та дві загинуло. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого тижня, кількість аварій зросла на 30 відсотків. Серед найпоширеніших причин автопригод недотримання дистанції та швидкісного режиму водіями", – розповів речник патрульної поліції Полтави Руслан Возниця.

Деякі автівки зносило з дороги, або ж вони застрягали. Тому доводилося залучати надзвичайників.

"Загалом від початку тижня ми відбуксирували 11 вантажівок, один автобус та один легковий автомобіль. Якщо порівнювати з ситуацією в інших областях, то там набагато більше залучалось надзвичайників для відбуксирування автівок", – розповів речник надзвичайників області Віталій Шкаревський.

Взимку, перед тим як рушити, потрібно перевірити справність гальм, ручного гальма та усіх світлових приладів. НЧ+ВД) Уникнути заносів може допомогти зимова шипована гума. СНХ) аа166701 2:03-2:20 "Краще за все ставити зимову шиповану гуму, тому що на дорозі наразі мішанина снігу й звичайна зимова гума просто пробуксовує. Зчеплення з дорогою прирівнюється до нуля", – розповів інструктор з водіння Євгеній Горяжко.

За прогнозами синоптиків, на Полтавщині опади триватимуть до кінця поточного тижня.

Анастасія Абаніна, Ярослав Журавльов, PTV Полтавське Телебачення