Суд виправдав директора ПТУ на Полтавщині, якого підозрювали в заволодінні бюджетними коштами

24 вересня 2021 0
Олена Кулага
Полтавський суд виправдав директора Миргородського професійно-технічного училища та його підрядника, яких звинувачували у заволодінні бюджетними коштами.

23 вересня Октябрський суд міста Полтави виправдав директора Миргородського ПТУ та його підрядника. Фігурантів обвинувачували у заволодінні бюджетними коштами шляхом завищення обсягів виконаних ремонтних робіт.  Мова йде про реконструкцію покрівлі ПТУ №44 по вулиці Козацькій 26 міста Миргород протягом 2017-2018 років.

Як повідомили на сайті Октябрського районного суду Полтави, справу закрили через відсутності складу кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинених у великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Після проведення будівельно-технічної експертизи встановили, що обсяги робіт не були завищені, а реконструкція проведена з дотриманням відповідних норм і стандартів, відтак збитки бюджету відсутні. Запізнення з виконанням частини робіт сталися через несприятливі погодні умови, а усунення незначних недоліків у роботі знаходяться в господарсько-правовій площині. 

Вирок суду можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів.

фото: фейсбук-сторінка Октябрського районного суду