"Полтавагаз" нарахував полтавцю вдвічі більше кубометрів за газ

27 травня 2021 0
Споживачі "Нафтогазу" скаржаться, що "Полтавагаз" передав неправильні показники до компанії. Нараховані об'єми вдвічі більші за фактично спожитий продукт.


"Полтавагаз" нарахував полтавцю вдвічі більше кубометрів за газ. Полтавець Вадим Шевченко використав 63 кубічних метри, а в особистому кабінеті має 116 кубометрів. Хоча чоловік і уклав договір з компанією "Нафтогаз", але показники однаково мають проходити через "Полтавагаз".

"Я кажу протягом якого терміну ви надасте мені відповідь? Кажуть протягом 30 днів. Не кожна людина має час ходити розбиратися з цими об’ємами. На гарячу лінію "Нафтогазу" мені порадили заплатити по факту споживання, я заплатив за ті куби, які спожив. І чекаю перерахунків об’єму споживання від "Полтавагазу", – розповів полтавець Вадим Шевченко.

 Тобто об’єми за спожитий газ до "Нафтогазу" передає оператор газорозподільної системи "Полтавагаз".

"Газопостачальна компанія отримує цю інформацію від оператора платформи газотранспортної системи і використовує дані щодо об’ємів у платіжках. У платіжках ви бачите отримані об’єми на ціну, тобто на чинний тариф", – сказала директорка з маркетингу ГК "Нафтогаз України" Ганна Швед.

У "Полтавагазі" говорять, що неправильні показники можуть бути через те, що споживачі невчасно передають показники лічильника.

"Для того, щоб уникнути таких ситуацій кожен споживач має передавати показник газового лічильника з 1 по 5 число щомісяця зручним для нього способом. Якщо споживач передав їх раніше або пізніше, вони не фіксуються, тоді ж застосовуються граничні об’єми споживання відповідно до додатка номер 15 кодексу ГРМ", – зазначила начальниця відділу комунікацій "Полтавагаз" Ольга Артеменко.

А експерти з житлово-комунального господарства ж радять звертатися до особистого кабінету "Нафтогазу".

"Внести свої фактичні показники з проханням про перерахунок. Якщо ні, то потрібно письмово звернутися або зателефонувати на кол-центр. Тобто тут немає такої помилки, що вони спеціально нараховують. Не потрібно сплачувати. Це проблема не лише по Полтаві, а взагалі по свій Україні", – розповіла експертка у сфері ЖКГ Кристина Ненно.

Тобто усунути проблему можливо, однак для цього потрібно звертатися у відповідні служби. На некоректні показники нарікають й інші полтавці у соцмережах.