У Полтаві пошкодили дві нові автобусні зупинки, однак ремонтувати їх поки не планують

15 лютого 2021 2052 0
З 24 нових встановлених конструкцій в місті розбиті дві. На зупинці "Вулиця Шевченка" зіпсували один сітілайт, а інший павільйон у центрі міста, розбили внаслідок ДТП. Ремонтувати павільйон власним коштом місцева влада не планує.

Не встигли облаштували всі нові зупинки у Полтаві, як деякі павільйони вже пошкодили.

У місті вже встановили 24 конструкції. Вартість кожної від 120 до 160 тисяч гривень, два павільйони вже розбиті. Однак, сума завданих збитків невідома.

"Підрядник вже все перевірив, але організація, яка виконує роботи відповіді поки що не надала, скільки це буде коштувати. Адже, можливо, можна буде замінити деякі елементи, а не повністю всю зупинку, тому поки інформації немає", – зазначив заступник начальника управління житлово-комунального господарства Костянтин Малько.

Одна з розбитих зупинок розташована на вулиці Європейській. Там зіпсований сітілайт, а інша – у центрі міста. Конструкція розбита внаслідок ДТП, яка сталася 13 лютого.

"Якщо говорити про те, хто за це буде відповідати, то власник зупинки має право звернутися до суду із цивільно правовим позовом. Відповідно, потім нести відповідальність буде водій за вчинені дії та збитки", – повідомила начальниця відділу звʼязків із громадськістю управління патрульної поліції Полтавщини Марина Зінюха.

Такі ж павільйони встановлені й у Львові, однак там пошкодженні зупинки ремонтують за кошт інвесторів або міського бюджету.

"Це зупинкові павільйони європейського стандарту, тому їх обслуговує інвестор і якщо вони пошкоджені, то він робить заміну. Ті павільйони, які встановлені за кошти бюджету, тому відповідно й видатки несе міський бюджет", – розповіла директорка департаменту економічного розвитку Львова Ірина Кулинич.

А ось ремонтувати павільйон у центрі міста влада не планує. Якщо винуватець відмовиться відшкодовувати завданні збитки, на нього будуть подавати позов до суду.

Анастасія Гонтаренко, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення