Попри обіцянку, у мікрорайоні Огнівка ще не зробили дорогу

30 вересня 2021 0
На перехресті вулиць Огнівська, Колективна та Симона Петлюри вже рік ремонтують. Роботи мали б завершити наприкінці серпня, наразі реконструкцією обіцяють закінчити через тиждень.Попри обіцянку зробити дорогу до Дня міста, у мікрорайоні Огнівка досі не відновили дорожнє покриття. Ділянку на перехресті вулиць Огнівська, Колективна та Симона Петлюри почали ремонтувати восени 2020 року, а завершити роботи мали б ще вкінці серпня. Наразі ж дату знову перенесли на тиждень.

"У зв’язку з тим, що йшли дощі затрималися ремонтні роботи. Сьогодні підрядник, який виконує роботи запевнили, що через тиждень можна буде проїхатися відремонтованою дорогою", – повідомив перший заступник міського голови Валерій Пархоменко.

Полтавці вважають, що роботи затягують й через це місцевим жителям доводиться обходити та об'їжджати ділянку сусідніми вулицями.

"Її тут вже вічність ремонтують. Я взагалі не розумію, навіщо вони розрили дорогу у дві сторони. Краще щоб в одну сторону пустили транспорт, а потім в іншу. Бо проїхати взагалі неможливо", – розповів полтавець Володимир Голуб.

"Нам доводиться тут щодня ходити, тяжко дуже з дитиною. Раніше тут можна було проїхати, а зараз приходиться йти до зупинки, а це виходить довше і складніше", – сказала полтавка Ірина Муха.

"Машини туди йдуть і виникають затори, біля магазину, що на Європейській", – вважає водій.

"Обіцяли до кінця літа, а вже кінець вересня, а ми маємо те, що маємо", – відповів водій.

Завершити ремонт підрядники мали б ще вкінці 2020 року, вважає експерт.

"Все залежить від складності робіт, які прописані в договорі від обсягів робіт. Якщо робота велика, наприклад, десятки кілометрів доріг, то все одно вони мають виконати роботи в межах календарного року. Тут питання в тому, як стежать органи місцевого самоврядування за виконанням договорів", – наголосив голова спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко.

Наразі ремонт цієї ділянки обійшовся місту у понад 26 мільйонів гривень, однак точна цифра стане відома після завершення всіх робіт.