Скликають позачергову сесію Полтавської міської ради. Перелік питань

17 лютого 2021 1379 0
Тетяна Наказненко
19 лютого у Полтаві скликають третю сесію міської ради. На ній планують розглянути 62 питання.

19 лютого о 10:00 скликають позачергову третю сесію Полтавської міської ради восьмого скликання. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Мамай.

На розгляд сесії висунули наступні питання:

1. Про обрання секретаря Полтавської міської ради.

2. Про прийняття на службу в виконавчий комітет Полтавської міської ради та затвердження на посадах заступників міського голови.

3. Про утворення виконавчого комітету Полтавської міської ради.

4. Про затвердження проєктів розподілу територій, визначення меж або впорядкування існуючих землеволодінь та землекористувань у м. Полтава.

5. Про розміщення обʼєктів будівництва та розроблення документації із землеустрою.

6. Про розроблення детальних планів території.

7. Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

8. Про розміщення щогли-флагштоку для Державного Прапору України.

9. Про надання земельних ділянок та продовження права користування земельними ділянками АТ «Полтаваобленерго».

10. Про внесення змін в додаток до рішення пʼятнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 24.05.2018 року «Про заходи щодо організації земельних торгів (аукціонів) у м. Полтава».

11. Про врегулювання окремих питань щодо власності на земельні ділянки.

12. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою юридичним та фізичним особам.

13. Про надання земельних ділянок, передачу в користування та продовження права користування земельними ділянками.

14. Про продовження права користування земельними ділянками Комунальному підприємству «Полтава-Сервіс» Полтавської міської ради.

15. Про питання постійного користування земельними ділянками.

16. Про надання згоди на прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної власності у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

17. Про затвердження документації із землеустрою на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

18. Про проведення земельного аукціону в м. Полтава.

19. Про визначення обсягу окремих повноважень із земельних відносин районних у місті Полтаві рад.

20. Про затвердження у новій редакції статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЕКОРАТИВНІ КУЛЬТУРИ» ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

21. Про затвердження у новій редакції статуту ПОЛТАВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО АВТОТРАНСПОРТНОГО ПІДПРИЄМСТВА 1628.

22. Про затвердження у новій редакції статуту ПІДПРИЄМСТВА ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ «МІСЬКСВІТЛО».

23. Про затвердження у новій редакції статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СПЕЦКОМБІНАТ ПОХОРОННО-РИТУАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ».

24. Про передачу у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади в особі Полтавської міської ради ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» та КА ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».

25. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади в особі Полтавської міської ради цілісних майнових комплексів комунальних підприємств.

26. Про внесення змін до Програми підтримки обʼєднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Полтава на 2020-2025 роки.

27. Про питання Полтавського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

28. Про затвердження акту приймання-передачі цілісного майнового комплексу — Комунального некомерційного підприєсмтва «Полтавська центральна районна лікарня» Полтавської районної ради.

29. про затвердження актів приймання-передачі цілісних майнових комплексів бюджетних установ та закладів освіти.

30. Про затвердження передавальних актів цілісних майнових комплексів закладів освіти.

31. Про затвердження акту приймання-передачі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавського району.

32. Про затвердження актів приймання-передачі Полтавської районної централізованої бібліотечної системи.

33. Про затвердження передавального акту цілісного майнового комплексу — Комунальної організації (установи, закладу) «Абазівський сільський будинок культури».

34. Про деякі питання щодо комунального майна Полтавської міської територіальної громади.

35. Про питання оренди комунального майна Полтавської міської територіальної громади.

36. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади обʼєкту нового будівництва — Центру надання послуг і місті Полтаві.

37. Про внесення змін в додаток до рішення тридцять шостої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 04 вересня 2020 року «Про затвердження переліку підприємств, установ та організацій, що надають соціально важливі послуги населенню в місті Полтава.

38. Про передачу обʼєктів нерухомого майна та земельної ділянки з комунальної власності Полтавської міської територіальної громади у державну власність.

39. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Полтавської міської територіальної громади «Турбота» на 2021 рік. 40. Про затвердження статутів закладів охорони здоровʼя комунальної форми власності в новій редакції.

41. Про реорганізацію (припинення) Комунального закладу «Полтавський Будинок дитячої та юнацької творчості» Полтавської міської ради.

42. Про ліквідацію Комунальної організації «Методичний сервісний центр з обслуговування закладів освіти, культури, молоді і спорту та позашкільної освіти Полтавської міської ради».

43. Про внесення змін ат доповнень до рішення тридцять шостої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 04.09.2020 року «Про затвердження переліку посад та кількості штатних одиниць для закладів освіти м. Полтави комунальної форми власності на 2020/2021 навчальний рік» зі змінами.

44. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської міської територіальної громади на 2021 рік. 45. Про передачу комунального майна.

46. Про створення комунального підприємства «Добробут Полтавської громади» Полтавської міської ради.

47. Про реорганізацію (припинення) Комунального закладу «Полтавська районна централізована бібліотечна система».

48. Про реорганізацію (припинення) Комунального закладу «Абазівський сільський будинок культури».

49. Про внесення змін до структури та штатного розпису Полтавського міського Будинку культури.

50. Про внесення змін до місцевої комплексної цільової Програми «Боротьба зі злочинністю та профілактика правопорушень на 2021 рік».

51. Про розподіл обовʼязків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючим справами виконавчого комітету Полтавської міської ради.

52. Про затвердження розпоряджень міського голови.

53. Про затвердження міської цільової програми забезпечення придбання нагородних матеріалів та іміджевої продукції на 2021 рік.

54. Про внесення змін до рішення позачергової другої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання від 29.01. 2021 «Про утворення старостинських округів Полтавської міської територіальної громади».

55. Про внесення змін до рішення позачергової другої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання від 29.01.2021 «Про здійснення повноважень, що належать до відання виконавчих органів міських рад та про структуру виконавчих органів ради, їх загальну чисельність та витрати на утримання».

56. Про внесення змін до рішень сесій та затвердження положень.

57. Про умови оплати праці міського голови.

58. Про затвердження статуту комунального підприємства «Полтава- сервіс» Полтавської міської ради в новій редакції.

59. Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування Полтавської міської територіальної громади на 2021 рік.

60. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік. 61. Про внесення змін до показників бюджету Полтавської міської територіальної громади на 2021 рік.

62. Про неутворення Київської, Подільської та Шевченківської районної у місті Полтаві рад після закінчення строку повноважень районних рад VIII скликання.