Транспортний відділ міськвиконкому розірвав договір з одним з перевізників, 50 людей залишилися без роботи

08 лютого 2021 1694 0
На семи маршрутах Полтави змінився перевізник. З товариством, яке кілька років обслуговувало околиці міста, розірвали договір. Через це роботу втратили 50 осіб. У міській раді дострокове розірвання угоди підтверджують, але причин не називають.

У Полтаві стало на одного перевізника менше. Міськвиконком розірвав договір з товариством, яке їздило на семи маршрутах. Перевізник обслуговував околиці.

На цьому підприємстві до 1 лютого працювали 26 автобусів. Станом на 8 лютого всі вони стоять. Працювали водіями та ремонтували техніку 50 людей. Наразі вони без роботи.

"Машини хороші. Прийшли ми на роботу, а нам сказали ви більше не працюєте, влада наші хороші автобуси з маршрутів зняла. Я багатодітний батько в мене п'ятеро дітей, а тепер роботи немає", – розповів водій Руслан Симоненко. З

а словами перевізника, розірвали договір через невиконання умов, які прописані в документі.

"Це ні про що. Договори виграв за всіма маршрутами, окрім "Горбанівка-Інститут звʼязку", там в мене був тимчасовий договір. У 2019-2020 роках відбулися тендери, я їх виграв на пʼять років", – розказав керівник ТОВ "Глобус Авто Полтава" Юрій Шевчук.

Один з маршрутів був №36 "Інститут звʼязку–Горбанівка". На ньому вже тиждень інший перевізник. 

"Зараз 14.00. Я о 12.10 була на зупинці, тут їхати 25 хвилин, ось скільки я простояла на зупинці. Маршрутка холодна, я зайшла, в мене ноги померзли, зайдіть у неї самі. Ті маршрутки були теплі. В холодній я не їздила", – поділилася місцева жителька Надія Василівна.

"Хотілося б аби машини були кращі на маршрутах, але так все нормально", – розповіла місцева жителька Світлана.

На інших семи маршрутах вже тиждень працюють три перевізники. Пасажири на них скаржилися у диспетчерську службу.

"На маршрут 14/18 на початку лютого було шість звернень. 2 лютого на цей же маршрут три звернення. На 22 маршрут – 3 лютого було одне звернення. Він взагалі з 1 по 3 не працював. Не виставив перевізник, там же він змінився й автобуса не було, ми транспортний відділ проінформували", – сказав головний інженер диспетчерської служби міських пасажирських перевезень Володимир Уманець.

Про причини дострокового розірвання договору у міськвиконкомі не говорять, натомість повідомили таке.

"Тепер маршрути 10,30,31,64 обслуговує ТОВ "Євробус Полтава", 14, 18 – ТОВ "ТК Експрес-лайн", 22 – ФОП Попов А.Ю. На усіх цих маршрутах достатньо транспорту", – прокоментувала головний спеціаліст пресслужби Полтавської міської ради Анна Маковська.

Керівник підприємства, з яким розірвали договір, планує оскаржувати такі дії у суді.

Олександра Шилова, Ярослав Журавльов, PTV Полтавське Телебачення