Вищий антикорупційний суд стягнув 1,2 млн грн, протиправно отриманих полтавським нардепом

13 серпня 2021 0
Ольга Семенко
В Іллі Киви конфіскували 1,2 млн грн необгрунтованого доходу від надання в оренду жомової ями. Рішення суду можна оскаржити.

13 серпня колегія суддів Вищого антикорупційного суду повністю задовольнила позовні вимоги прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про визнання необгрунтованими активів, що належать народному депутатові Іллі Киві. Про це повідомили пресслужби Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Вищого антикорупційного суду.

Правоохоронці встановили, що нардеп, попри те, що не є власником об’єкту нерухомості – жомової ями – та не маючи правомочності щодо володіння, користування та розпорядження ним, передав яму в оренду суб’єкту господарювання з ознаками фіктивності. За оренду Кива отримав 1 242 236 грн та ще 10 000 грн комісійних доходів за здійснення безготівкових банківських операцій. Суд постановив стягнути ці кошти з нардепа в дохід держави.

Повний текст рішення мають скласти та підписати 17 серпня 2021 року, після чого його можна буде оскаржити протягом 30 днів.

фото: зі сторінки Іллі Киви у фейсбуці