На Полтавщині засудили неповнолітнього, який підпалив автомобіль та пошкодив ще три

23 січня 2021 2059 0
Ольга Семенко
Суд виніс вирок студентові, який у Глобинському районі підпалив іномарку та розбив ще три автівки.

Рік іспитового строку отримав неповнолітній студент, який умисно знищив автомобіль та пошкодив ще три. Відповідний вирок ухвалив Глобинський районний суд Полтавської області. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з реєстром, 23 листопада 2020 року близько 21:00 на вул. Незалежності, 157 у селі Великі Кринки Глобинського району обвинувачений вилив у салон автомобіля "Fiat Ducato" бензин, який злив з ВАЗ, що стояв поруч, та підпалив. Пожежа повністю знищила іномарку, ринкова ціна якої, згідно з висновком експерта, становить 58410 грн.

Цього ж дня близько 22:00 неподалік вул. Незалежності, 162 обвинувачений побив руками, ногами та палицею автомобілі "Renault Trafic", "Toyota Camry" й ВАЗ 212143НГ та повідривав з них пластикові деталі.

Студента визнали винним за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, вчинене шляхом підпалу) та ч. 1 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України й призначили йому три роки позбавлення волі.

Обвинувачений уклав угоду про визнання винуватості, згідно з якою, його звільнили від покарання з іспитовим строком.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.