Через локдаун учні полтавських шкіл перейшли на дистанційне навчання

12 січня 2021 448 0
Одним з обмежень зимового локдауну була заборона відвідування закладів освіти. Тож всі полтавські школярі наразі навчаються вдома. Тривати це буде до 24 січня.

Канікули завершилися, а діти до школи не повернулися. Через локдаун, учні усіх класів перейшли на дистанційну форму навчання. Першокласниця Іванка Шилова з 11 січня ходить з татом на роботу. Бо залишити дитину немає на кого.

"Самій важко. Тому що в мене може не одразу вийти. У школі показують, розказують і все добре, і все зрозуміло", – розповіла школярка Іванна Шилова. 

"Це не дуже комфортно зі сторони моїх професійних обов'язків. На роботі я маю виконувати свої задачі, й поєднати роботу з виховання дитини не завжди виходить", – розказав полтавець Віктор Шилов. 

У школі, де навчається дівчинка, вчителі приходять на роботу як і зазвичай. Однак проводити уроки доводиться у порожніх класах. 

"До дистанційного навчання ми готувалися заздалегідь. Діти отримали зошити, підручники, певні навчальні матеріали. Разом з батьками ми обговорили зручні для нас платформи, це Вайбер, Зум, Google Клас, також деякі вчителі створили власні сайти для цього", – сказала вчителька початкових класів Світлана Супрун.

Учні молодших класів поки що з вчителями не контактують. Перевіряти завдання мають батьки дітлахів.

"Найбільші труднощі – технічні, бо не у всіх батьків є змога придбати якісний гаджет та оплачувати інтернет. Нервують батьки, нервують вчителі. Дуже важливо тримати психологічний комфорт дитини. Звичайно, дистанційне навчання втрачає цю емоційну ознаку, чого дуже не вистачає сучасним дітям", – прокоментувала директорка школи №38 Тетяна Веркалець.

Нагадаємо, до зимових канікул старшокласники навчалися дистанційно, а учні 1-4 класів ходили до школи. Але через впровадження локдауну й менші класи також залишили стіни школи. Вчитися у такому форматі школярі будуть до 24 січня.