Будівля колишнього кінотеатру продовжує руйнуватися, окрім даху обвалюється горище та тинькування

10 грудня 2020 1161 0
Наступного дня після пожежі в будівлі колишнього кінотеатру продовжують тліти залишки даху та перекриття. Окрім покрівлі, що обвалилася, від полумʼя та води опадає цегла горища та тинькування.


Ранком 10 грудня будівля колишнього кінотеатру Котляревського тліє. Окрім даху, що обвалився під час гасіння, продовжує опадати тинькування та цегла на горищі. Обгорілий труп, який виявили між першим та другим поверхом, не є працівником жодного закладу.

"Наразі відомо, що тіло чоловічої статі, але поки особа не ідентифікована, цим займаються фахівці", – сказав речник Національної поліції області Юрій Сулаєв.

О 8 ранку роботу розпочала слідча група надзвичайників та поліції. Ці фахівці й будуть встановлювати причину пожежі.

Напередодні вогонь майже не зачепив частину будівлі, де раніше розміщувався нічний клуб. Тління перейшло під стріху, періодично з-під покриття видніється дим.

"Ще залучено в нас чотири одиниці техніки та 12 осіб особового складу. Та проводять чергування, розбирають завали. Також падала велика кількість сміття, при розборі цих конструкцій виявляються елементи тління. Наразі причина пожежі ще встановлюється експертами", – розповів речник надзвичайників Віталій Шкаревський.

Пожежа розпочалася о 4 ранку 9 грудня та тривала девʼять годин. Гасили полумʼя 50 надзвичайників. Аби порахувати збитки та встановити масштаби втрат, група фахівців має потрапити всередину, а це можливо тільки після остаточного гасіння.

Олександра Шилова, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення