Попри заборону, у Полтаві продають алкоголь після 22 години

08 липня 2021 0
У Полтаві у 2019 році заборонили продаж алкоголю після 22 години. Однак наразі у деяких магазинах спиртне продають. Також заборонено розпивати алкогольні напої у громадських місцях. За це порушення штрафують на суму до 170 гривень.


Одні продають алкоголь після 22 години, інші вживають його у громадських місцях. Попри заборону продавати спиртне у нічний час у деяких магазинах Полтави його реалізовують.

"Здійснили продаж алкоголю після 22 години. Зараз ви порушили другу частину статті 156. Для чого ви порушували?", – запитали поліціянти.

За продаж алкоголю у заборонений час продавцям загрожує штраф від 6800 до 13600 гривень.

"Рішенням міської ради від 4.11.2019 року про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива з 22:00 до 8 ранку у будь-які дні: будні або вихідні. На дану громадянку складені відповідні матеріали", – зауважив лейтенант поліції Сергій Лях.

Потім же люди розпивають алкогольні напої у громадських місцях. Хоча вживати спиртне і палити у публічному місці не можна.

"Без коментарів", – сказав порушник.

– Можете прокоментувати дану ситуацію?, – запитали ми.– Ні, – відповів порушник.
Заборону на продаж алкоголю вночі ініціювали ще у 2019 році. Однак наразі вона не діє.

"Деякі підприємці, наближені до міського голови, депутати ігнорують це обмеження. І продають алкоголь вночі. Тут все просто: який міський голова, такі правила діють у місті", – прокоментував ініціатор проєкту заборони продажу алкоголю в нічний час Едуард Волков.

Проте наразі вночі у магазині алкоголь не купити, стверджують депутати нинішньої коаліції.

"Нехай пан Волков не розповідає. Пан Волков все життя піариться. Все в умовах чинного законодавства працює. Як воно діяло, так і діє", – зауважив депутат міської ради Євген Дикань.

Всього за останній місяць поліціянти склали 150 постанов за розпиття алкогольних напоїв у громадському місці.