На Полтавщині продавали фальсифікований алкоголь під виглядом відомих брендів

05 листопада 2020 0
На території Полтавської та Дніпропетровської областей збували фальсифікований алкоголь. Кримінальне провадження щодо організованої групи за виготовлення фальсифікату скерували до суду.

Припинили діяльність організованої групи осіб, яка незаконно виготовляла та збувала алкогольні напої на території Полтавської, Дніпропетровської та інших областей.

Як повідомили на сайті Державної фіскальної служби України, вказані особи організували діяльність підпільного цеху, в якому виготовлялися фальсифіковані алкогольні напої під виглядом відомих брендів "Metaxa", "Jim Beam", "Jack Daniels", "Attikus", "Absolut", "Jelzin", "Finlandia", "Baileys", "Chivas". Надалі вони реалізовували його на території Полтавської, Дніпропетровської та інших областей з використанням Інтернету й мобільних месенджерів.

У рамках кримінального провадження провели 18 обшуків за місцем здійснення незаконної діяльності вказаних осіб, у ході яких вилучили незаконно виготовлені алкогольні напої в загальній кількості понад 5,3 тон, обладнання і тару, які використовували для незаконного виготовлення алкогольних напоїв.

За результатами проведення слідчих дій та експертиз вилучених алкогольних напоїв трьом учасникам незаконної діяльності повідомили про підозри.

У жовтні кримінальне провадження скерували до суду з обвинувальним актом.