Дорожники Полтавщини перейшли на цілодобове чергування, через можливе погіршення погоди

16 листопада 2020 0
Щоб забезпечити проїзд дорогами Полтавської області місцевого та державного значення, дорожники запровадили цілодобові чергування.

З 16 листопада Агентство місцевих доріг Полтавської області перейшло на режим цілодобового чергування щодо усунення ускладнення проїзду в зимовий період. Про це повідомила пресслужба Агентства.
Дорожники щоденно отримують оперативну інформацію про погодні умови від обласного центру з гідрометеорології та відкрили цілодобову гарячу лінію 050-01-50-233.
Щоб запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, Агентство системно співпрацює з Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Про ускладнення руху на дорогах державного значення – М-03 Київ – Харків, М-22 Полтава – Олександрія, Н-31 Дніпро – Решетилівка – можна цілодобово повідомляти диспетчеру Служби автомобільних доріг у Полтавській області: 050-409-80-01.
За інформацією пресслужби Служби, в режимі чергування перебувають 38 одиниць техніки (піскорозкидачів та навантажувачів) та 50 осіб підрядних організацій.