Працівників деяких сфер планують зобов’язати вакцинуватися проти коронавірусу, невакцинованих усуватимуть від роботи – міністр охорони здоров’я

30 вересня 2021 0
Ольга Семенко
Віктор Ляшко розповів, що роботодавців збираються зобов’язати відсторонювати невакцинованих від коронавірусу працівників, які, згідно з майбутнім наказом МОЗ, підлягатимуть обов’язкові вакцинації.

Міністерство охорони здоров’я України підготувало проєкт наказу про обов’язкову вакцинацію проти коронавірусу працівників деяких сфер. Роботодавців планують зобов’язати усувати від роботи невакцинованих працівників цих сфер. Про це 29 вересня розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, повідомляє "Hromadske".

За словами Ляшка, контролюючий орган може приходити на роботу та перевіряти, чи відсторонив роботодавець працівника, який підлягає обов’язковій вакцинації. За порушення цієї вимоги роботодавців можуть притягувати до відповідальності.

У проєкті наказу про обов’язкову вакцинацію на період карантину зараз вказані:

працівники закладів професійної (професійно-технічної освіти), фахової передвищої, загальної середньої, дошкільної, позашкільних навчальних закладів;

працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних підрозділів;

працівники місцевих державних адміністрацій.