У Полтаві прибрали конструкції, які можуть вберегти від ДТП

06 травня 2021 1114 0
У Полтаві прибрали всі захисні огородження. А на нові конструкції планують витратити майже мільйон гривень. Поки єдина безпека для полтавців – протиаварійні стовпчики, які встановлені лише на зупинках нового зразка.


У Полтаві майже не залишилося захисних огороджень. Адже більшість конструкцій прибрали, наразі залишилися лише протиаварійні стовпчики на зупинках громадського транспорту. Однак, й ті встановлені біля нових конструкціях.

"Частково щороку ми будемо встановлювати нові нержавіючі огорожі. Нержавіючі тому, що ми не будемо витрачати кошти на їх фарбування та встановлювати лише в тих місцях, де вони функціонально необхідні", – розповів заступник міського голови з питань ЖКГ Євген Ричка.

Нові огорожі будуть встановлювати не всюди, а витратити на них планують майже мільйон.

Тож поки захищають полтавці лише ось такі конструкції. Однак й з ними, не всі почувають себе у безпеці.

"Якщо автівка на швидкості 100 кілометрів на годину, то вона проб'є ці стовпчики".
 "Я думаю, що це малоефективно. Все життя було без цих стовпчиків й було нормально. Я не думаю, що вони допоможуть вирішити, якісь питання".

 "Мені здається, що вони все одно не будуть захищати. Якщо хтось буде швидко їхати, то вони вилетять й через цей стовпчик".

 Однак, такі стовпчики повинні встановлювати на всіх зупинках, а ось огородження, яке в Полтаві зняли, повинно бути не всюди.
 "Немає сенсу робити скрізь ці огородження, тільки біля зупинок це логічно. У випадку зі стовпчиками, то вони блокують удар й метал не розлітається так, як би це було з огородженням", – сказав урбаніст Павло Васильєв.

 Ще одною, альтернативою можуть бути й такі сфери, однак встановлюють їх лише на пішохідних частинах.