Колишнім студентам надсилають неіснуючі борги за комунальні послуги у гуртожитку

02 вересня 2021 0
Рахунки про борги у гуртожитку колишнім студентам надсилають у додатку банку. Суми збільшуються щомісяця. Однак у самому університеті запевняють, що випускники їм нічого не винні. Юрист рекомендує звертатися до банку з офіційним зверненням.


Полтавцям надходять повідомлення про нереальні борги за комунальні послуги у гуртожитку. Дехто вже давно не проживає у цих приміщеннях. А деякі колишні студенти ще мешкають. І попри своєчасну сплату, сума боргів зростає щомісяця.

"Зараз уже рік як я завершив навчання, але мені приходять рахунки за комунальні послуги. Ці рахунки або подвоюються або додається стабільна сума: п’ятсот гривень, сімсот гривень. На цей час оплата за електроенергію складає дев’ять тисяч сто шість гривень", – сказав колишній студент ПУЕТ Юрій Маргітич.

 Повідомлення людям надходять через додаток банку.

"Приватбанк" не створює ці оплати, а тільки отримує, яку надає комунальне підприємство і надсилає її у "Приват24" своїм клієнтам", – зауважила спеціаліст з комунікацій "Приват Банку" Анжела Дзінзюра.

Колишні студенти одразу почали звертатися до університету з питаннями про наявність боргів.

"Ситуація невідома, студенти за гуртожиток нам нічого не винні, повністю розрахувалися. Ми також "Полтаваенергозбут" своєчасно оплачуємо за електроенергію", – розповіла головний бухгалтер ПУЕТ Світлана Зінчик.

Університет також почав звертатися до комунального підприємства. Останні ситуацію кореспондентам не прокоментували.

Юрист рекомендує полтавцям, які отримують подібні повідомлення, звертатися до банку з офіційним зверненням видалити дані про неіснуючі борги.

"Інший спосіб – звертання до поліції з заявою про порушення кримінального провадження з приводу посадових осіб "ПриватБанку", щодо розповсюдження інформації, яка не відповідає дійсності", – додав юрист Юрій Криворучко.

Однак, якщо це також не допомагає, потрібно звертатися до суду.