Оголосили конкурс на посаду директора Агенції регіонального розвитку Полтавської області

05 грудня 2020 45 0
Тетяна Наказненко
На Полтавщині оголосили конкурс на посаду директора Агенції регіонального розвитку області. Колишнього керівника звільнили, бо він не відповідав займаній посаді внаслідок недостатньої кваліфікації.

У Полтавській області оголосили конкурс на посаду директора Агенції регіонального розвитку регіону. Це повʼязано з тим, що Члени Наглядової Ради визнали незадовільною діяльність Агенції під керівництвом Ігоря Колодія, а його таким, що не відповідає займаній посаді внаслідок недостатньої кваліфікації. Чоловіка звільнили.

У повідомленні пресслужби Полтавської облдержадміністрації йдеться, що відповідно до законодавства, директор установи має забезпечувати діяльність, спрямовану на розвиток Полтавщини. Як директор Ігор Колодій мав вивести Агенцію на самофінансування. Як йдеться у тексті, у 2019 році з ним неодноразово проводили  зустрічі – у квітні, червні, липні, серпні, листопаді. Позитивних результатів не отримали.

Крім цього, Агенція має борг за податковими зобов’язаннями, податкову звітність не подавали із 2019 року, не виплачували заробітну плату експертам, які працювали у відомстві. Наразі з Ігорем Колодієм втратили будь-який зв’язок. У жовтні до поліції подали заяву про його розшук. Як йдеться у повідомленні пресслужби, він не виходить на контакт, не відповідає на дзвінки.

Полтавська область є учасницею пілотного проєкту щодо створення на базі Агенції регіонального розвитку Офісу з євроінтеграції, йдеться у повідомленні пресслужби Полтавської ОДА. Питання щодо фінансування установи мають винести на розгляд профільних депутатських комісій і потім на сесію обласної ради. Зважаючи на ситуацію, яка склалася з минулим керівником Агенції, вважають за необхідне внести зміни до установчих документів відомства. Однак, цю роботу не можуть виконати без керівника Агенції, членів Наглядової Ради та засновника. У результаті оголосили конкурс на заміщення вакантної посади директора установи.

Наглядова Рада затвердила умови проведення конкурсу та кваліфікаційні вимоги до кандидата. Термін подачі документів – до 10 грудня.