Неповнолітньому, який на смерть побив чоловіка, загрожує жорсткіше покарання

16 квітня 2021 0
Восени у Полтаві відбулося вбивство на очах у перехожих. Неповнолітній хотів зробити зауваження чоловіку напідпитку, але у справу пішли кулаки, останній помер за два тижні у лікарні.

Полтавські слідчі вдруге перекваліфікували справу вбивства на Сінній. Тепер неповнолітньому підозрюваному загрожує до 10 років ув'язнення, а не як раніше – п'ять років.

"За результатами проведення експертизи та уточнення фактичних даних скоєння злочину, відбулася перекваліфікація кримінального провадження зі статті 119 КД України, яка передбачає відповідальність за вбивство через необережність на частину 2 ст. 121 КД України – це умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого", – повідомив речник ГУ НП Роман Грішин.

Представник потерпілих пів року намагався замінити покарання більш жорстким.

"Ми вважаємо, що тримання під вартою П'ятака Едуарда до винесення вироку буде достатньою мірою запобіжного заходу. На етапі досудового розслідування ми не побачили жодного вчинку підозрюваного, який би свідчив, що підозрюваний кається", – розповів представник потерпілих Валентин Рибін.

"Зараз будемо дивитися, що буде і як. Не забуваємо, що він неповнолітній. Зрозуміло, що там буде менше покарання ніж 7 років", – сказав друг загиблого Євгеній Грінченко.

Біля подвір'я, де мешкає родина підозрюваного, тихо. До кореспондентів ніхто не вийшов.


 Адвокат підозрюваного телефоном повідомив таке.

"Я вам жодних коментарів давати не хочу, чесно скажу. Тому що фактично, справа тільки буде направлена до суду й в суді будуть вирішуватися всі питання", – розповів адвокат родини підозрюваного Олександр Павлюченко.

 До 29 квітня підозрюваний перебуватиме під нічним домашнім арештом. Сам інцидент стався у жовтні торік. Олександр Сіренко, бувши напідпитку, сидів поблизу зупинки. Підозрюваний вирішив зробити йому зауваження, але словами не обійшлося, у справу пішли кулаки. Після ударів чоловік помер у лікарні.


Катерина Матієнко, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення