Попри те, що у Полтаві на бруківці нещодавно збили жінку, на ділянці не планують встановлювати відбійники

10 вересня 2021 0
19 серпня у Полтаві сталася аварії на вулиці Небесної сотні, але на цій ділянці встановляти огорожу, яка відділила б пішохідну частину від проїжджої, не планують. В міській раді кажуть, що аварії там трапляються нечасто.
На вулиці Небесної сотні, на бруківці пішохідна частина не відділена від проїжджої, полтавці кажуть, що аварія, що сталася на цьому місці 19 серпня є доказом того, що тут потрібно встановити відбійники або огорожу.

"Якби були відбійники, вони б допомогли. Я думаю, що тут треба встановити відбійники, бо тут часто їздять на великій швидкості. Ніхто не контролює, можуть вилетіти на великій швидкості на пішохідну частину", – сказав полтавець Святослав Ярошенко.

"Треба, бо це безпека руху. Хай ставлять, аби на краще", – розповів полтавець Андрій.

"Потрібно встановити тому що багато людей ходять по тротуару й може в будь-який момент залетіти машина на тротуар", – прокоментувала полтавка Наталія Курмаз.

"Огородження всюди ставлять, можна було б і тут поставити: діти ходять, багато людей ходить, велосипеди їздять", – сказала полтавка Інна Іванова.

"Я вважаю, що тут треба поставити якийсь знак, наприклад, і огорожу, тому що багато дітей повертається зі школи, можуть вибігти випадково на проїжджу частину і їх може збити машина", – повідомила полтавка Валерія Науменко.

 Натомість на вулиці Небесної сотні в іншому районі міста встановлюють новий паркан. Управління патрульної поліції також може звертати увагу міської влади на аварійні ділянки у місті.

"Дороги Полтавщини у власності громади, тобто рішення про це приймають органи місцевого самоврядування і звертатися з таких питань потрібно до них. Патрульна поліція тільки погоджує вже затверджене рішення, тобто проєкт", – повідомила речниця патрульної поліції Полтави Наталія Костильова.

"Дивлячись на статисту нещасних випадків та аварій на дорогах, на вулиці Небесної Сотні, на Кам'янці дуже не велика статистика різних нещасних випадків. Їх набагато більше в інших частинах міста, на які ми зараз звертаємо увагу. Дуже маловірогідні там нещасні випадки, він звичайно один був, але за багато років, набагато більше аварій трапляється на інших ділянках доріг", – повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Євген Ричка.

Для встановлення відбійників обираються найнебезпечніші місця для пішоходів, та там, де на вузьких частинах дороги власники автівок ставлять машини, чим створюють затори у місті.